Logo joonistamise konkursi tulemused

Kaks kuud kestnud logo joonistamise konkurss on läbi ning nüüd saame välja hõigata ka tulemused.

Kokku osales konkursil 51 last. Noorim neist 4.aastane ning vanim 15.aastane. 
Selleks, et 59 laekunud tööde hulgast oma lemmikuid valida, kutsusime appi kunsti ja käsitööga igapäevaselt kokku puutuvad inimesed. Zürisse kuulusid:  kunstnik ning mänguasjameister Liivika Asumaa,  kunstnik Triin Kuusler, Keila Kooli kunstiõpetajad Siiri Lepikult ja Eve Hint ning õpetaja Aili Aun. Lisaks osalesid zürii töös meie oma raamatukogu 8 töötajat.

Darina Tarmo võistlustöö

Laekunud tööde seas oli palju neid, millest lõpliku logo valmistamiseks ainest saada. Tööde hindamisel arvestasime joonistusest logo kujundamise võimalikkust ning meie soovitud märksõnade (raamatud, lapsed, maskotid Herta ja Herman) kasutamist. Täpselt sama raske, kui logo kujundamine, oli ka tööde hulgast valiku tegemine. Ilmselt raskemgi veel. 

Ühtset võidutööd me välja ei valinud.
Keila TÜ Rõõmu Kaubamaja  kinkekaardi saavad lapsed, kelle tööd jäid hindajatele eriliselt silma kas põneva lahenduse või rõõmsameelse tööna:
DARINA  (9 a)
MIRELL (15 a)
STEFFI (8 a). 
ALEKSANDRA ( 11 a)
LIISU  ( 11 a)
METTE  ( 9 a)
KATARINA ( 7 a)
SIRLI ( 7 a )
MIRTEL ( 6 a)

Mirell Pajumetsa võistlustöö

Facebooki rahvahääletuse tulemusena saab  Rõõmu Kaubamaja kinkekaardi KARL-KRISTJAN (10 a). Raamatukogu lasteteenindus annab välja ka 3 eripreemiat.
DVD “Lotte reis lõunamaale” ning magusa meelehea firmalt Kohvisemu saavad oma tööde eest:
FREIA ELAINE ( 8 a)
MARTA ( 6 a )
UKU  (4 a)

Usume siiralt, et tänu laekunud töödele saame koostöös kunstnik Triin Kuusleriga sügiseks endile vahva lasteteeninduse logo, Lisaks tekkis tänu  töödele meil  uusi ideid, mida võiks edaspidi teoks teha. Sellest aga kuulete-näete edaspidi! 🙂

Auhindade ja tänukirjade üleandmisest on antud  kõigile osavõtjate kontaktisikutele teada personaalselt. 

Teisipäeval (15.juuni) ootame ajavahemikul kell 16-18 osalejaid raamatukogusse. Saame anda üle lastele aukirjad ja -tasud, tänukirjad ning eripreemiad.  Kes sel ajavahemikul tulla ei saa, siis edaspidi palume pöörduda oma aukirja/tänukirja kättesaamiseks raamatukogu lasteteeninduse letti. Info tel 6755 737.

Täname kõiki osalejaid! Näitust kõikidest töödest saate vaadata raamatukogu lastetoas kuni augustikuu lõpuni.